DİJİTAL DÜNYANIN GÜCÜNDEN FAYDALANIN !

ALIŞ-VERİŞ TUTKUNLARI İÇİN; FİRMA-ÜRÜN ve REKLAM TANITIM ALIM-SATIM PAZARINDA, NEDEN OLMALISINIZ?

1- YEREL ve ULUSLARARASI ONLİNE ALIŞVERİŞ PAZARINDA, ALIŞ-VERİŞ TUTKUNLARI İÇİN; GÜVENİLİR FİRMA-ÜRÜN ve REKLAM TANITIM PLATFORMU;
                 TRADEEYCOM, NACAR REKLAM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından kurulmuştur.
                 TRADEEYCOM, FİRMA-ÜRÜN ve REKLAM TANITIM PLATFORMU olup, her sektörden üye firmalarına özel tanımlamış olduğu web sayfasında, üye firmanın ürünleri, etkinlikleri ve bilgilerini paylaşarak, üye firmanın ve ürünlerinin arama motorlarında en üst sıralarda görürünür olmalarını sağlar.
                Böylece; potansiyel alışveriş tutkunlarının, arama motorlarında aradıkları, firma ve ürüne en kolay şekilde ulaşmalarını sağlar.
                 TRADEEYCOM üye firmalarına, 103 dilde yazılı çeviriyle iletişim sağlayabilecekleri, profesyonel ve  herkesin rahatlıkla kullanabileceği Türkçe yönetim panelli, ÜCRETSİZ E-TİCARET SİTESİ hediyesiyle, üye firmalarının Yerel ve Uluslararası düzeyde, ürün ve hizmet tanınırlığını arttırmalarını sağlar.                
                 Üye firmalar haftada en az 2 Milyon alışveriş tutkununa, firma ve ürünlerini ayrıntılı olarak tanıtırlar.
                 TRADEEYCOM ürünle ilgili potansiyel alışveriş tutkunlarını, aradıkları ürünle ilgili üye firmaların e-ticaret sitelerine yönlendirir, 
                 Üye firmaların KENDİ e-ticaret sitelerinden, alışveriş tutkunlarıyla birebir iletişim kurarak ve  cirolarından KOMİSYON ÖDEMEDEN satış  yapmalarınını sağlar,
                 Böylece, TRADEEYCOM üye firmaları, ürünlerini alışveriş tutkunlarına en uygun fiyatlarla satarak TANINIR, MARKALAŞIR ve KAZANÇLARINI arttırırlar...

2- YEREL ve ULUSLARARASI ONLİNE ALIŞVERİŞ PAZARINDA TÜKETİCİ ve SATICILAR İÇİN ÜLKELER VE FİRMALAR;
                 TRADEEYCOM, tüm sektörel konular, üye firmaları ve tüm sektörel ürünleriyle ilgili, SEO GÜNCELLEMELERİ ve REKLAM çalışmalarıyla, üye firmalarını GOOGLE sıralamalarında en üst  konumlara taşır. 

3- YEREL ve ULUSLARARASI ONLİNE ALIŞVERİŞ PAZARINDA TÜKETİCİ ve SATICILAR İÇİN MARKALAŞMANIZ;
                 DİJİTAL DÜNYANIN GÜCÜNDEN FAYDALANIN...
                 Bir markanın doğuşu, ancak onun “TANITIMI” ile mümkündür. Artık bir marka yarattınız ve yarattığınız o markanın büyümesi ve kalıcılığının devamı, yapacağınız reklama bağlıdır. 
                 E-TİCARET sayfanızın olması bir isim değerine sahip olmanız anlamına gelir. TRADEEYCOM platformunda yer almanız sizi markalaşma anlamında ileriye taşıyacaktır.
                 
4- YEREL ve ULUSLARARASI ONLİNE ALIŞVERİŞ PAZARINDA TÜKETİCİ ve SATICILAR İÇİN E-TİCARET MAĞAZANIZDAN SATIŞ KOLAYLIĞI;
                 Dijital dünyada siz de yerinizi alın. Hızla gelişen TRADEEYCOM E-TİCARET ALIŞ-VERİŞ PAZARINDA online mağazanızı açın, firmanızı ve ürünlerinizi tanıtın. Milyonlarca kişi TRADEEYCOM'da tanıtımlarını yaptığımız firmanız ve ürünleriniz üzerinden e-ticaret sitenize hemen ulaşsın, KENDİ e-ticaret sitenizden TANINIRLIĞINIZI SAĞLAYIN, MARKALAŞIN ve SATIŞ YAPARAK KAZANCINIZI ARTTIRIN.
                 TRADEEYCOM, ürünle ilgili potansiyel ziyaretçi müşterileri, üye firmaların e-ticaret sitelerine yönlendirir,
                 Büyüyen e-ticaret dünyasında Satıcıların KENDİ e-ticaret sitelerinden, cirolarından KOMİSYON ÖDEMEDEN satış  yapmalarınını sağlar,
                 KOMİSYONSUZ SATIŞIN, BÜYÜK MUTLULUĞU...
                 KAZANCINIZ CEBİNİZE KALSIN...
                 Dolayısıyla; TRADEEYCOM üye firmaların satış fiyatlarını kendilerinin belirleyecekleri ve tüketicilerin en uygun fiyatlarla ürün alımı yapabilecekleri online alım- satım pazarıdır. Bu durumda;
                 HEM ALICI KAZANIYOR, HEM DE SATICI...
                 Perakende ve Toptan Satışa Özel E- TİCARET SİTENİZ ile;
                 TRADEEYCOM ALIM SATIM PAZARINDA hemen satışa başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5- YEREL ve ULUSLARARASI ONLİNE ALIŞVERİŞ PAZARINDA TÜKETİCİ ve SATICILAR İÇİN 365 GÜN SANAL FUAR;
                 Firmalar minimum reklam giderleriyle, haftada 2.000.000 ziyaretçiye gerçek fuar atmosferinde ürünlerini ve hizmetlerini Yerel Ve Uluslararası Pazarda Dünyaya Sunarak; 
                 Kolay satış yapabilir, tanınabilir ve markalaşabilirler.
                 tradeeycom 365 GÜN ONLINE SANAL FUAR alanıyla da hizmet vermektedir. Firmalar, Görsel Online Sanal Fuar Alanında ürünlerini minimum fuar giderleriyle ziyaretçilere gerçek fuar alanını aratmayacak bir satış ortamı sunarak, hızlı satış yapmalarını, tanınır olmalarını ve markalaşmalarını sağlar.

6- YEREL ve ULUSLARARASI ONLİNE ALIŞVERİŞ PAZARINDA TÜKETİCİ ve SATICILAR İÇİN FRANCHISING PAZARI;
                 Yatırımcı arayışınız için ÜCRETSİZ İLAN oluşturarak Franchising, Distribütörlük ya da Bayilik verecek Firmalar, Girişimci Yatırımcılara ulaşabilirsiniz.
                 Yerel ve Uluslararası Yatırımcılar, Franchising, Distribütörlük veya Bayilik arayan yada Bayilik verecek ilgili firmaların, iletişim bilgilerini ve detaylarını görerek onlarla iletişime geçebilir, ticaretlerini gerçekleştirebilirler.

7- YEREL ve ULUSLARARASI ONLİNE ALIŞVERİŞ PAZARINDA TÜKETİCİ ve SATICILAR İÇİN TALEP OLUŞTUR;
                 En önemlisi, tüm sektör ve firmalar TRADEEYCOM talep oluştur bölümünden talep oluşturduklarında, aradıkları ürün-mamül veya yarı mamülle ilgili en güvenilir firmalardan en uygun fiyat tekliflerine ulaşabilir ve Franchise- Bayilik İlanlarını da yayınlayabilirler. 
                 Ücretsiz Alım ve Satım Talebi oluşturarak en doğru fiyatla, ürün ve hizmet tedariklerini karşılayabilirler.
                 KOLAY VE DOĞRU FİYATLA ÜRÜN TEMİNİ; 
                 Firmalar, ihtiyaçları olan mamul, ham veya yarı mamul ürünleri için Ürün Alım Talep Formu oluşturabilir, alım taleplerinde bulunabilirler. Böylece, ürün arayışındaki firmalar, alım taleplerine (ürün isteklerine) zaman kaybı yaşamadan TRADEEYCOM YEREL ve ULUSLARARASI PAZARINDAKİ ilgili ürün üretici ve satıcı firmalardan iletişim bilgilerine gelen onlarca satış teklifini değerlendirip, doğru fiyatla ve rekabet şartlarına uygun, kaliteli hizmet ile ürün tedariklerini karşılayabilirler.

8- YEREL ve ULUSLARARASI ONLİNE ALIŞVERİŞ PAZARINDA TÜKETİCİ ve SATICILAR İÇİN KÜRESEL İŞ KARİYER;
Ücretsiz Kariyer ilan oluşturarak, aradığınız çalışma arkadaşlarınızı veya aradığınız işi kolayca bulabilirsiniz.

9- YEREL ve ULUSLARARASI ONLİNE ALIŞVERİŞ PAZARINDA TÜKETİCİ ve SATICILAR İÇİN KÜRESEL MAKİNE PAZARI;
                 Firmalar, Dünya'daki sıfır ve kullanılmış makine alım-satım ve sunum ilanlarının buluştuğu Uluslararası yerli ve yabancı müşterilerin aradığı özellikte ve fiyattaki Küresel Makine Pazarında yer alarak; alım-satım, kiralama ticaretini gerçekleştirebilirler.
                 ÜCRETSİZ Makine ilanı oluşturarak, tüm kategori makineleri alabilir ve satabilirsiniz.
tradeey.com SINIRSIZ HİZMET PLATFORMUNDAN faydalanmak için hemen iletişime geçin.

9617
FİRMA
37
SANAL FUAR
1591
ÜRÜN

tradeey.com'u Tanıyın

Bizde Süreç Nasıl İşliyor ?

1) Formu Doldurun ->

Yukarıda bulunan formu doldurduğunuzda, danışmanlarımız sizleri arayacak ve sizlere tradeey.com platformu hakkında detaylı bilgi vereceklerdir.

2) Biz Sizi Arayalım ->

Bizimle görüşme sağladığınızda, ilk olarak sizleri tradeey.com platformu hakkında bilgilendiriyoruz. Nacar Medya işbirliği ile firmanızın dijital anlamda tüm ihtiyaçlarını gidermek ve dijital ortamda firmanızın marka imajını büyütmenizi birlikte hedefliyoruz.

3) Dijitalin Gücünü Görün :)

Üye firmalara ücretsiz profesyonel herkesin rahatlıkla kullanabileceği Türkçe yönetim panelli e-ticaret sitesi hediye ederek, tradeey.com  online Alışveriş Pazarında yer almalarını sağlar.

Haftada 2 Milyon ziyaretçiye ürünleri ve firmaları ayrıntılı olarak tanıtır,
Ürünle ilgili potansiyel ziyaretçi müşterileri, üye firmaların e-ticaret sitelerine yönlendirir,Satıcı firmaların KENDİ e-ticaret sitelerinden müşteriyle birebir iletişim kurarak ve Cirolarından KOMİSYON ÖDEMEDEN satış  yapmasını sağlar,

Dijital dünyanın tüm gücünden faydalanarak, firmanızın markalaşmasını hedefleyin!

MAKALELERİMİZE GÖZ ATTINIZ MI ?

Sanal Fuar Gerçekleştirmek İçin Sebepler
Sanal Fuar Gerçekleştirmek İçin Sebepler

Sanal fuar, sunduğu birbirinden avantajlı ve çeşitli imkanlarla etkinlik düzenlemek isteyen kurumlar tarafından tercih ediliyor.

Makaleyi Oku
İhracat Şekilleri
İhracat Şekilleri

Standart bir ihracat işleminde eşyanızı yurt dışındaki müşterinize satar, bu durumu müşteriniz adına düzenlediğiniz ticari faturanız ile belgeler,

Makaleyi Oku
tradeey.com Uluslararası 3D Sanal Fuarlarda Yerinizi Almak Çok Kolay!
tradeey.com Uluslararası 3D Sanal Fuarlarda Yerinizi Almak Çok Kolay!

tradeey.com Uluslararası 3D Sanal Fuarlarda Yerinizi Almak Çok Kolay!

Makaleyi Oku

BAZI FİRMALARIMIZ

Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..