HAKKIMIZDA

Online Sanal fuarlar,İş ve eleman ilanı ile Firma Rehberi tradeey.com
tradeey.com ile
DİJİTAL DÜNYA’NIN
GÜCÜNDEN FAYDALANIN!


FİRMA VE ÜRÜNLERİNİZİ
YEREL, BÖLGESEL VE ULUSLARARASI
DÜZEYDE TANITIN!
BİZ KİMİZ ?
NACAR REKLAM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ,
Türkiye ve Dünyada üretim yapan küçük, orta & büyük ölçekli işletmelerin, iç ve dış piyasadaki beklentilerini, göz önünde bulundurarak ihracata yönlendirmek, ihracatlarını ve bilinirliğini artırmak ve marka imajlarına katkıda bulunmak amacıyla, yılların birikim ve tecrübesinden faydalanarak kurulmuş, Türkiye’nin saygın ve güvenilir bir dijital hizmet kuruluşudur. Siz değerli işletmelere ve gerçek alıcı müşterilere katkı sağlayacağımız inancıyla sizlerler birlikteyiz.
Gücünüz gücümüz, gücümüz gücünüz olsun!
Saygılarımızla,
- - 103 dilde Uluslararası düzeyde ürün ve firmanızın tanınırlığını arttırmak ve kolaylaştırmak,
- - Sürekli yapılan güncellemelerle, Google arama motorunda firmanızı en üst konumlara taşımanızı sağlamak,
- - Yerel ve Uluslararası Pazarda daha fazla iş, tedarikçi ve müşteri bulmanızı sağlamak,
- - Tüm sektörel firmalardan aradığınız ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlamak,
- - Birebir alıcı ya da satıcıyla ( tüketici / tedarikçi ) iletişim kurmanızı sağlamak,
- - Aradığınız ürünle ilgili, talep oluşturmanızı ve en uygun fiyat teklifini değerlendirmenizi sağlamak,
- - Firmanızla ilgili tüm bilgilerinizi, ürünlerinizi, firma haber, kampanya ve yeniliklerinizi paylaşmanızı, müşterilerinizin size kolayca ulaşmasını sağlamak,
- - Firmanızı dünya geneline tanıtmanızı ve firma adınızın markalaşmasını sağlamak,
- - Talepler, fuarlar, ürünler, kampanyalar, tüm firma haberleri ve tüm sektörel gelişmelerden haberdar olmanızı sağlamak,
- - tradeey.com bünyesindeki Küresel İş Kariyeri bölümünde, yerel ve uluslararası her sektörden çalışma ekipleri, çözüm ortakları arayan firmaların, ayrıca iş arayan kişilerin ilan oluşturmasını sağlamak,
- - Yerel ve uluslararası bayilik, distribütörlük, franchising veren veya almak isteyen (arayan) firmalarla iletişime geçmenizi sağlamak,
- - Tüm sektörlere ve tüm illere özel Sanal, 3D Fuar alanlarıyla firma ve ürünlerinizin bilinirliğini arttırmak,
- - tradeey.com 7/24 sanal fuar alanında yerinizi aldığınızda, rakiplerinizi bi tık geride bırakıp, satışlarınızı hızlandırmanızı sağlamak,
- - tradeey.com’un hediye olarak sizlere sunduğu Web Sayfanızı bütün teferruatıyla düzenlememiz için bizi arayabilirsiniz.
- Siz Var Oldukça, Biz Hep Varız…
- İyi Çalışmalar Dileriz…
MARKALAŞMA
Marka; kısaca bir ürün veya hizmetin kimliğidir diyebiliriz. Bir markanın yaratılışı, doğuşu ancak onun “tanıtımı” ile mümkündür. Artık bir marka yarattınız ve yarattığınız o markanın büyümesi ve kalıcılığının devamı yapacağınız reklama bağlıdır.
365 GÜN 3D SANAL FUAR
Firmalar, Online Firmalar Rehberine kayıt olarak Yerel ve Uluslararası Pazarda minimum reklam giderleriyle, Hızlı Erişim, Zaman Tasarrufu, Global Müşteri Ağı, Maliyet Kazancı, 365 gün ticari ürünlerini 3D Sanal Fuar Alanında Dünya’ya sunarak tanınır ve markalaşırlar.
FRANCHISING PAZARI
Yerel ve Uluslararası yatırımcılar, Franchising, Distribütörlük veya bayilik arayan yada bayilik verecek ilgili firmaların, iletişim bilgilerini ve detaylarını görerek onlarla iletişime geçebilir, ticaretini gerçekleştirebilir.
FİRMANIZIN KOLAY BULUNMASI
Size özel sayfanızda Yerel ve Uluslararası Pazarda, faaliyetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtın, adres ve İletişim bilgilerinizi yayınlayarak potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekin. Böylece Sektörünüzde tedarikçi arayışındaki işletmeler sizi bulabilir ve sizinle iletişim kurabilirler.
KOLAY VE DOĞRU FİYATLA ÜRÜN TEMİNİ
Firmalar, ihtiyaçları olan mamul, ham veya yarı mamul ürünleri için ürün alım talep formu oluşturabilir, alım taleplerinde bulunabilirler. Böylece ürün arayışındaki firmalar, alım taleplerine  zaman kaybı yaşamadan Yerel ve Uluslararası Pazardaki ilgili ürün üretici ve satıcı firmalardan çok kolay bir şekilde iletişim bilgilerine gelen onlarca satış teklifini değerlendirip, doğru fiyatla ve rekabet şartlarına uygun, kaliteli hizmet ile ürün tedariklerini karşılayabilirler.
KÜRESEL İŞ KARİYER
Yerel ve Uluslararası her sektörden çalışma ekipleri arayan firmaların ayrıca iş arayan kişilerin buluştuğu Küresel İş Kariyer Platformunda ilan yükleyebilirsiniz.
KÜRESEL MAKİNE PAZARI
Firmalar, Dünya’daki sıfır ve kullanılmış makine alım, satım ve sunum ilanlarının buluştuğu Uluslararası yerli ve yabancı müşterilerin aradığı özellikte ve fiyattaki küresel makine pazarında yer alarak; alım, satım, kiralama ticaretini gerçekleştirebilir.
Tüm Sektörel 3D Sanal Fuar Alanın da Yerinizi Alın!
365 gün 7/24 Saat 3D sanal Fuar Alanında yerinizi almak için; www.tradeey.com Platforumda Sanal Fuar Başvuru Formuna bilgilerinizi girdikten sonra, Nacar Reklam Pazarlama İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. adına açmış olduğumuz, QNB Finansbank TR25 0011 1000 0000 0087 6815 59 iban nolu hesaba KDV dahil 750._ ₺ yatırmanıza takiben, info@tradeey.com adresine banka dekontunu iletirseniz, yetkili arkadaşlarımız size dönüş yaparak firma bilgi ve ürün görsel yüklemelerinizi tarafımızca ÜCRETSİZ olarak yapacaklardır.
Firmanızın tüm veri girişlerini biz gerçekleştiriyoruz.
Tüm Fuarları Gör
Başvuru Formu
Nacar Reklam Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
tradeey.com Tüm Hakları Saklıdır.
Facebook Twitter Instagram Youtube
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..