SSS

Global Export Market & Tradeey Hakkında Aklınıza Takılan Soruların Cevapları

    tradeeycom, tüm sektörel firmalara açık Yerel ve Uluslararası Pazarda, kendi platformu içerisinde firmalara özel tanımlanan web sayfaları üzerinden, tüm sektörel firmaların faaliyetleri ve firma ürünlerini tanıtan, video, haber, firma etkinlikleri, adres ve İletişim bilgilerini yayınlayarak potansiyel müşterilerin ve ziyaretçilerin aradıkları firma ve ürünleri kolayca bulmalarını sağlayan bir rehber portalı olup, 
   Aynı zamanda;
   Büyüyen e-ticaret dünyasında ürün satıcılarının cirolarından komisyon ödemeden, dolayısıyla Tüketicilerin en uygun fiyatlarla ürün alımı yapabilecekleri online alım- satım pazarıdır.

 

           tradeey.com, tüm sektörel konularla ilgili yapmış olduğu reklam ve Seo güncellemeleri ile satıcı firma ve ürünlerini Google sıralamalarında en üst konumlara taşır.

           Üye firmalara ücretsiz profesyonel herkesin rahatlıkla kullanabileceği Türkçe yönetim panelli e-ticaret sitesi hediye ederek, tradeey.com  Online Alışveriş Pazarında yer almalarını sağlar. 
           Haftada en az 2 Milyon ziyaretçiye ürünlerini ve firmalarını ayrıntılı olarak tanıtır,
           Ürünle ilgili potansiyel ziyaretçi müşterileri, üye firmaların e-ticaret sitelerine yönlendirir, 
           Satıcı firmaların KENDİ e-ticaret sitelerinden müşteriyle birebir iletişim kurarak ve  Cirolarından KOMİSYON ÖDEMEDEN satış  yapmalarınını sağlar,
           Böylece, tradeeycom üye firmaları, ürünlerini tüketicilere en uygun fiyatlarla satarak TANINIR, MARKALAŞIR ve KAZANÇLARINI arttırırlar..
           En önemlisi, Tüm sektör ve firmalar toptan alımları için tradeey.com talep oluştur bölümünden talep oluşturduklarında, aradıkları ürün-mamül veya yarı mamülle ilgili en güvenilir firmalardan en uygun fiyat tekliflerine ulaşabilir alımlarını gerçekleştirirler.Aynı zamanda franchise- bayilik-iş ortaklığı ilanlarını da yayınlayabilirler. 

    tradeeycom 365 GÜN ONLINE SANAL FUAR alanıyla da hizmet vermektedir. 
    Firmalar, Görsel Online Sanal Fuar Alanında ürünlerini minimum Fuar giderleriyle ziyaretçilere gerçek fuar alanını aratmayacak bir satış ortamı sunarak satış yapabilir, tanınır ve markalaşırlar.

 

 

tradeey.com internet sitesinde kayıtlı firmalar günün her saatinde güncellenebilmektedir. Gelen güncelleme veya yeni ekleme talepleri editörlerimizce kontrol edildikten sonra yayına alınır ve bu çoğu zaman 24 saati geçmemektedir.

  1. Bir işletme veya ürünmü arıyorsunuz? tradeey.com Türkiye ve dünya firma ve ürün arama rehberi veri tabanında kayıtlı milyonlarca işletme ve ürün içerisinde sizin aradığınız firmanın ve ürünlerin olmasını mümkün kılmakta!
  2. tradeey.com’u kullanarak aradığınız ürünlerin ve  firmaların en doğru bilgilerine en kısa sürede ulaşırsınız.
  3. Siz aradığınız ürün ve firmanın adını yazın biz sizin için bulalım.

  1. tradeey.com’da yayınlanan işletme bilgilerinizi güncelleyebilmek için ilgili işletme/firma detay bölümünde yer alan ‘’Bu işletmenin sahibi misiniz?’’ linki aracılığıyla kolaylıkla üye olabilir ve bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
  2. tradeey.com’a üye iseniz doğrudan işletmeyi sahiplenerek kullanıcı profilinizden işletmenizi yönetebilirsiniz.

İnternet sitemizde yayınlanan bir işletme bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünmüyorsanız ilgili işletme/firma detay bölümünde yer alan “Hata Bildirimi” linki aracılığı ile açılan form üzerinden doğrudan bize iletilebilirsiniz.

İnternet sitemizde yayınlanan işletme bilgilerinin çoğunluğu kullanıcıların eklediği bilgilerden oluşmaktadır. Ayrıca sistemimize Türkiye'de ve Dünya’da faaliyet gösteren dernekler, meslek kuruluşları, ticaret odaları, sanayi odaları gibi birçok kaynaktan veriler toparlanmakta, derlenmekte ve işlenmektedir. Eğer işletmenizi/firmanızı kendiniz, çalışanınız veya yetki verilmiş bir temsilciniz eklemediyse sistemimize bu yolla eklenmiş olabilir. Bu durumda işletmenizi sahiplenerek güncelleyebilir veya yayından kaldırılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitemizde yayınlanan işletme bilgilerinizi sistemden çıkartmak için ilgili işletme/firma detay bölümünde yer alan “Bize Bildirin” linki aracılığı ile açılan form üzerinden bize iletilebilirsiniz veya info@tradeey.com adresine işletmenin yetkilisi veya işletme adına işlem yapmaya yetkili olduğunuzu gösterir herhangi bir belge ile bize başvurmanız durumunda tüm işlemler gerçekleştirilecek ve işletme/firma bilgileriniz sistemimizden çıkartılacaktır. Ayrıca sistemimize üye olup işletmeyi sahiplenerek işletme yönetim panelinizden işletmenin yayınlanmasını durdurabilir/açabilirsiniz.

tradeey.com bireysel kullanıcılar için sunmuş olduğu hiçbir hizmetten ücret talep etmemektedir. Gelir kaynağımız internet sitemizi ziyaret eden kullanıcılara gösterilen reklam gösterimlerinden, işletme sahiplerine sunulan ek özelliklerden sağlanmakta ve internet sitesinin yayınlanması, sunucu giderleri, editör hizmetlerinin sağlanması vb.. tüm giderler bu kaynaklardan sağlanan gelirlerden karşılanmaktadır.

tradeey.com olarak yayınlanan bilgilerin doğru ve güncel tutmak için azami olarak çaba sarf ediyoruz. tradeey.com yayınlanan İşletme bilgilerinin her birinin ekibimiz tarafından doğruluğunun tespiti çok zor veya bazı durumlarda mümkün olmadığından kullanıcılar işletme / firma bilgilerine dikkat etmekle yükümlüdür. tradeey.com sitesinde yer alan veya kullanıcılar tarafından girilen veya güncellenen işletme bilgilerinin yanlış olmasından doğacak maddi / manevi zararlardan tradeey.com sorumlu olmadığı bilinmelidir.


tradeey.com olarak İletişim sayfamızdaki e mail veya destek hattımız (mobil) üzerinden aktif bir şekilde 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm talepler titizlikle değerlendiriliyor geri dönüş yapılması gereken taleplere geri dönüşleri sağlıyoruz.

tradeey.com' a nasıl üye olunur?

tradeey.com' da firma ekleme ve düzenleme işlemleri nasıl yapılır?

Firmam tradeey.com' da, fakat şifremi bilmiyorum?

Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleyebilirsiniz..