SSS

Tradeey Aklınıza Takılan Soruların Cevapları

YENİ NESİL TÜRK VE YABANCI KURUMSAL VE ŞAHIS FİRMALARININ BULUŞTUĞU REHBER TANITIM PORTALI (tradeey.com)

1- Alım, satım, iş birliği taleplerinde (istekte) bulunabilmek,

2- Alım, satım, iş birliği ile türkiye ve dünyadaki ticari talep(istek) ve ihaleleri görebilmek,

3- Türkiye ve dünyadaki ticari alım, satım, iş birliği ile ihale taleplerini (istekleri) gönderen yatırımcıların iletişim bilgilerini ve detaylarını görebilmek ve onlarla iletişime geçebilmek,

4- 7/24 Açık sanal ortamda, ticari ürünlerinizi görsel fuar alanında dünyaya sunabilmek,

5- Ürün stoklarınızı eritmek için küresel pazara arz (sunum) yapmak,

6- Kurumsal ve şahsi firmanızın ihtiyacı olan ham, yarı mamul veya mamul ürünleri uygun fiyata temin etmek için talep (istek) oluşturmak,

7- Oluşturduğunuz taleplere (isteklere) gelen onlarca teklifi değerlendirip doğru fiyatla ve rekabet şartlarına uygun, kaliteli hizmet ile ürün tedariklerinizi karşılamak,

8- Uluslararası pazarda bilinirliğinizi arttırmak, 

9- Yeni pazarlar ve müşteriler bularak satışlarınızı artırmak,

10- Yerel ve uluslararası reklam ile markalaşmak için;

 

tradeey.com internet sitesi, işletme/firma bilgilerinizi, ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinde yayınlamanızı sağlayan, İnternet üzerinde daha çok var olmanızı sağlayan ve bulunabilirliğinizi arttıran tamamen ÜCRETSİZ hizmet veren bir İnternet sitesidir.

tradeey.com internet sitesi, günlük olarak güncellenen, yeni firmaların eklendiği ve mevcut firmaların sürekli güncellendiği bir sistemdir. İşletme/Firma bilgileri editörlerimizce sisteme toplu olarak yüklenebildiği gibi ayrıca İşletme/Firma sahipleri, yetkilendirilmiş SEO uzmanları, bilgi işlem personelleri de kendi işletme/firma bilgileri üzerinde değişiklik yapar veya yeni eklemelerde bulunur.

tradeey.com internet sitesinde kayıtlı firmalar günün her saatinde güncellenebilmektedir. Gelen güncelleme veya yeni ekleme talepleri editörlerimizce kontrol edildikten sonra yayına alınır ve bu çoğu zaman 24 saati geçmemektedir.

"Arayan sizi bulsun" istemez misiniz? İşletmeniz ile ilgili en doğru bilgi ve kelimelerle tradeey 'e kaydolduğunuzda arayanlar önce sizi bulur, tradeey.com, müşterilerin sizi her zaman ve her yerde bulmalarına yardımcı olur. Böylece işiniz büyür, müşteriler ve kazancınız artar. Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük online firma rehberinde sizde firmanızı ücretsiz yayınlanabilir, kayıtlı iletişim, ürün/hizmet bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. İşletmenizin faaliyet konusu, iletişim bilgileri, adres krokisi, iletişim, ürünleri, hizmetleri, resimleri, firma tanıtım yazısı ve ürünleriniz/hizmetleriniz hakkındaki yorumlar "sizi arayan" müşterilerinize tradeey aracılığı ile ücretsiz gösterilir. İşletmenizi/firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi internette ücretsiz olarak tanıtmak arama motorlarında kendi kategorinizde yapılan aramalarda daha üst konumlarda yer almak, arama motorları organik arama sonuçlarında daha fazla yer almak için tradeey.com işletmenizi/firmanızı ekleyebileceğiniz en uygun işletme rehberi sitesidir.

Bir işletme mi arıyorsunuz? tradeey.com Türkiye ve Dünya Firma Rehberi veri tabanında kayıtlı milyonlarca işletme içerisinde mutlaka sizin aradığınız firmada kayıtlıdır. tradeey.com'u kullanarak aradığınız firmanın bilgilerine en kısa sürede ulaşırsınız. Yapamanız gereken tek şey ise aradığınız işletmenin unvanın bir bölümünü yazmak ve aratmak hepsi bu kadar.

İnternet sitemizde yayınlanan işletme bilgilerinizi güncellemeyebilmek için ilgili işletme/firma detay bölümünde yer alan “Bu işletmenin sahibi misiniz?” linki aracılığı ile hemen basit bir üyelik işleminden sonra ilgili işletmeyi sahiplenerek istediğiniz güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemize üye iseniz doğrudan işletmeyi sahiplenerek kullanıcı profilinizden işletmelerinizi yönetebilirsiniz.

İnternet sitemizde yayınlanan bir işletme bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünmüyorsanız ilgili işletme/firma detay bölümünde yer alan “Hata Bildirimi” linki aracılığı ile açılan form üzerinden doğrudan bize iletilebilirsiniz.

İnternet sitemizde yayınlanan işletme bilgilerinin çoğunluğu kullanıcıların eklediği bilgilerden oluşmaktadır. Ayrıca sistemimize Türkiye'de ve Dünya’da faaliyet gösteren dernekler, meslek kuruluşları, ticaret odaları, sanayi odaları gibi birçok kaynaktan veriler toparlanmakta, derlenmekte ve işlenmektedir. Eğer işletmenizi/firmanızı kendiniz, çalışanınız veya yetki verilmiş bir temsilciniz eklemediyse sistemimize bu yolla eklenmiş olabilir. Bu durumda işletmenizi sahiplenerek güncelleyebilir veya yayından kaldırılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitemizde yayınlanan işletme bilgilerinizi sistemden çıkartmak için ilgili işletme/firma detay bölümünde yer alan “Bize Bildirin” linki aracılığı ile açılan form üzerinden bize iletilebilirsiniz veya info@tradeey.com adresine işletmenin yetkilisi veya işletme adına işlem yapmaya yetkili olduğunuzu gösterir herhangi bir belge ile bize başvurmanız durumunda tüm işlemler gerçekleştirilecek ve işletme/firma bilgileriniz sistemimizden çıkartılacaktır. Ayrıca sistemimize üye olup işletmeyi sahiplenerek işletme yönetim panelinizden işletmenin yayınlanmasını durdurabilir/açabilirsiniz.

tradeey.com bireysel kullanıcılar için sunmuş olduğu hiçbir hizmetten ücret talep etmemektedir. Gelir kaynağımız internet sitemizi ziyaret eden kullanıcılara gösterilen reklam gösterimlerinden, işletme sahiplerine sunulan ek özelliklerden sağlanmakta ve internet sitesinin yayınlanması, sunucu giderleri, editör hizmetlerinin sağlanması vb.. tüm giderler bu kaynaklardan sağlanan gelirlerden karşılanmaktadır.

tradeey.com olarak yayınlanan bilgilerin doğru ve güncel tutmak için azami olarak çaba sarf ediyoruz. tradeey.com yayınlanan İşletme bilgilerinin her birinin ekibimiz tarafından doğruluğunun tespiti çok zor veya bazı durumlarda mümkün olmadığından kullanıcılar işletme / firma bilgilerine dikkat etmekle yükümlüdür. tradeey.com sitesinde yer alan veya kullanıcılar tarafından girilen veya güncellenen işletme bilgilerinin yanlış olmasından doğacak maddi / manevi zararlardan tradeey.com sorumlu olmadığı bilinmelidir.


tradeey.com olarak İletişim sayfamızdaki e mail veya destek hattımız (mobil) üzerinden aktif bir şekilde 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm talepler titizlikle değerlendiriliyor geri dönüş yapılması gereken taleplere geri dönüşleri sağlıyoruz.

tradeey.com' a nasıl üye olunur?

tradeey.com' da firma ekleme ve düzenleme işlemleri nasıl yapılır?

Firmam tradeey.com' da, fakat şifremi bilmiyorum?

Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..