Tradeey Firma, ürün, hizmet tanıtım, Satış, Markalaşma platformu. 

Uluslararası Firma, ürün, hizmet tanıtım, Satış, Markalaşma Pazar Yeri. 

Tüm dünyadaki 100’lerce ana, 1000’lerce alt sektörden firmaların bir arada bulunduğu, 103 dil çevirisiyle Uluslararası Firma, ürün, hizmet tanıtım, Satış, Markalaşma Pazar Yeri.  

Formu Doldurun Sizi Arayalım
NEDEN SANAL FUAR ?
Tradeey'de Neden Olmalısın?

Tradeey'de Neden Olmalısın?

Dünyada Bir İlk b2b - b2c - c2c - d2c Hepsi Bir Arada

Uluslararası Firma, Ürün, Hizmet Tanıtım, Satış, Markalaşma Pazar Yeri TRADEEYCOM PLATFORMU üye firmalarına; firma ve ürünlerinin tanıtımını yapmalarını, ürün ve hizmetleriyle ilgilenen müşterileri üye firmanın satış noktalarına yönlendirerek doğrudan satış yapmalarını, satış ve kazançlarını arttırmalarını ve  komisyon ödemeden kazançlarının tamamının kendilerine kalmasını sağlamaktadır. Doğrudan satışla, ödemeleriniz anında hesabınızda...

 

tradeey.com Dünya Ticaret Merkezi

tradeey.com Dünya Ticaret Merkezi

Dünyada Bir İlk b2b - b2c - c2c - d2c Hepsi Bir Arada

Pazarını Büyüt Satışlarını Arttır Markalaş

Katılım Formunu Doldurun Sizi Hemen Arayalım

 

Ülke Pazarları ve Firmaları

Ülke Pazarları ve Firmaları

Ülke Pazarları, firmaları ve ürünleriyle ilgili araştırmaları buradan yapabilir, ihtiyacınız olan ürün ve hizmetlerle ilgili  alım ve satım talepleri oluşturabilir ve teklif verebilir ve teklifleri değerlendirebilirsiniz. Talep ve teklif oluşturan kişilerle doğrudan iletişim kurabilirsiniz. 

Yerel Uluslararası Fuarlar

Yerel Uluslararası Fuarlar

Yerel Uluslararası Fuar Düzenleyen Organizatörler için; Fuar Takvimlerini, Fuar Katılımcıları için stand kiralama taleplerini alabilme ve doğrudan iletişime geçebilmelerini sağlayan, ziyaretcileri için fuar hatırlatıcı ve fuar haberlerini yayınlayabilecekleri ilan ve tanıtım yeri olan Tradeeycom Platformunda hemen yerinizi alabilir ve tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Katılım formunu doldurun, size dönüş yapalım.

Firmanızı Ürünlerinizi 103 Dilde Dünyaya Tanıtın

Firmanızı Ürünlerinizi 103 Dilde Dünyaya Tanıtın

103 dilde firma, ürün ve hizmet tanıtımınızı yapalım. Üye firmaların tüm firma bilgileri, iletişim adresleri, ürün ve hizmetlerini dijital dünyada tanıtmanın yanında, yapmış olduğu güncel seo çalışmalarıyla üye firmanın arama motorlarında en üst sıralara taşınmasını, dünyanın her yerinde bir çok kitleye ulaşmasını sağlar. İşine ve ürünlerine güvenen tüm firmalar TRADEEYCOM PLATFORMU ayrıcalığıyla mağazalarını açarak işlerini büyütüyor.

Komisyon Ödemeden Satışa Başla!

Komisyon Ödemeden Satışa Başla!

Aracısız Satış Sistemi; tradeeycom vitrininde yayınlamış olduğunuz ürünlerinizle ilgilenen müşterileri sistem ''MAĞAZASINA GİT'' butonuyla satışlarınızı gerçekleştirdiğiniz noktaya yönlendirir. Siparişleriniz otomatik olarak sizin mailinize düşer ve satışlarınızı aracı kullanmadan kendiniz gerçekleştirirsiniz. Kazancınızın tamamı hesabınızda... Yapmanız gereken tek şey kaydınızı oluşturarak Firmanızı ve ürünlerinizi Dijital Dünyada yayınlamak...

(KOMİSYON YOK - SATIŞ ÇOK)

tradeey 'den Fırsat Web ya da  E -Ticaret Siteniz

tradeey 'den Fırsat Web ya da E -Ticaret Siteniz

WEB SİTESİ OLMAYAN veya WEB SİTESİ OLUP SİTESİNDEN MEMNUN OLMAYAN FİRMA KALMASIN...
103 Dilde Firmanızı ve Ürünlerinizi Tanıtacağınız veya Doğrudan Satış Yapacağınız

Profesyonel Kurumsal WEB ya da E -Ticaret Sitenizi

2500 TL yerine 750 TL'ye KURUYORUZ !

Doğrudan Müşteriyle Satıcıyı Buluşturan Nokta

Doğrudan Müşteriyle Satıcıyı Buluşturan Nokta

“Üreticiden tüketiciye“ “Firmadan tüketiciye” “Şirketten şirkete” “Tüketiciden tüketiciye satış” Müşterileri  satış noktalarınıza yönlendiriyoruz.Komisyon ödemeden satış, tanıtım ve reklam yapabileceğiniz, tüm arama motorlarında görünür olabileceğiniz, satışlarınızı doğrudan kendinizin yapabileceği TRADEEYCOM Rehber Portalı işlerinizi, satışlarınızı ve marka değerinizi desteklemektedir.

Ücretsiz Alım - Satım  Talepleri Oluştur

Ücretsiz Alım - Satım Talepleri Oluştur

Mevcut üye firmaların, ihtiyaçları olan ürün, hizmet, işbirliği, bayilik, distribütörlük, franchising veren veya almak isteyen firmalar için zaman kaybı yaşamadan tek tuşla ücretsiz talep ve ilanlar oluşturabilir ve kişilerle birebir kendi iletişim bilgilerinizle görüşme sağlayabilir, işinizi büyütebilirsiniz. TRADEEYCOM hep sizinle...

 

İşletmelerin İhtiyaçlarıyla İgili Oluşturdukları Alım Taleplerine Teklif ver

İşletmelerin İhtiyaçlarıyla İgili Oluşturdukları Alım Taleplerine Teklif ver

Satıcıların tüm alım taleplerini görebilmelerini ve aracısız (Doğrudan) müşterilerin iletişim bilgilerine teklif vermelerini sağlayan tek Pazar Yeri. Ürün Hizmet - Talep ve Teklifler yayınlayabilir ve konuyla ilgili kişilerle birebir görüşmeler sağlayarak işinizle ilgili çalışmalarınızı ve alım satımlarınızı en güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

ARZ ve TALEPLERİNİZ SİZİN YÖNETİMİNİZDE...

Çok Düşük Reklam Giderleri  ile Firma, Ürün ve Hizmetlerinizi Zirveye Taşır

Çok Düşük Reklam Giderleri ile Firma, Ürün ve Hizmetlerinizi Zirveye Taşır

tradeey.com yapmış olduğu Reklam ve SEO güncellemeleriyle; Tüm üye İşletmelerin Google arama motorunda en üst konumlara taşınmasını, rakiplerini geride bırakıp, satışlarını arttırmasını sağlayan Tek Pazar Yeri...

 

Firmanın Ürün Satış Ödemesinin, Anında Firma Hesabına Geçmesini Sağlayan Tek Pazar Yeri.

Firmanın Ürün Satış Ödemesinin, Anında Firma Hesabına Geçmesini Sağlayan Tek Pazar Yeri.

Tradeeycom Platformunda yayınlamış olduğunuz ürününüzle ilgilinen müşterileri, satış yaptığınız noktalara yönlendirmekteyiz. Kendi satış yaptığınız noktalardan yapmış olduğunuz satış ödemelerinizin tamamı anında firma hesabınıza geçecektir. Satış Komisyonu ödemeden Satışlarınızı doğrudan gerçekleştirin. Formu Hemen Doldurun müşteri danışmanımız sizi hemen arasın...

Başvuru Formu Tıkla

İş Dünyasını Burada Topladık

İş Dünyasını Burada Topladık

B2B Nedir?

“Şirketten şirkete satış”

B2C Nedir?

“Firmadan tüketiciye satış”

C2C Nedir?

“Tüketiciden tüketiciye satış”

D2C Nedir?

“Üreticiden tüketici ye aracısız satış“

Tüm Başarılı Kadın Girişimciler

Tüm Başarılı Kadın Girişimciler

Tüm Başarılı Kadın Girişimciler; 103 dil çevirisiyle istediğiniz dillerde bir çok kitleye ulaşabilme şansınızı kendiniz belirleyin. Firma, ürün, hizmet, firma haberleriniz, etkinlikleriniz, kampanyalarınız, sosyal medya linkleriniz ve tüm bilgilerinizi paylaşarak iş gücünüzü ve marka değerinizi büyütebilirsiniz. Tradeeycom güncel olarak yapmış olduğu seo çalışmalarıyla sizleri arama motorlarında en üst sıralara taşımaktadır.

Sıfır İkinci El Makine Satıcıları

Sıfır İkinci El Makine Satıcıları

Tüm Sıfır İkinci El Makine Üretici ve Satıcıları; Tradeeycom Platformunda yerinizi alarak, sıfır ve ikinci el makinalarınızı yayınlayabilir, alım satım talepleri oluşturabilir ve gelen teklif ve taleplere doğrudan yanıt verebilirsiniz. Kendi makinanızı kendiniz satabilir ve ihtiyacınız olan makinayı buradan bulabilir ve doğrudan satın alabilirsiniz. Talep ve tekliflerinizi ilgili kişiler görecek ve sizinle iletişime geçeceklerdir.

Tüm Sekörel Dernekler ve Üye Firmaları

Tüm Sekörel Dernekler ve Üye Firmaları

Derneğinizin ve mevcut üye firmalarınızın, 103 dilde dünya genelinde ürünlerinin ve hizmetlerinin tanınırlığını ve satışlarını artırarak  markalaşmalarını,
Yerel ve Uluslararası Pazarda daha fazla iş, tedarikçi ve müşteri bulmalarını, alıcı ya da satıcıyla birebir iletişim kurarak, doğrudan satış yapmalarını sağlamak Tradeeycom Platformuna kaydınızı oluşturmanızla mümkündür.  Kaydınızı hemen oluşturun ve tüm arama motorlarında en üst sıralarda yerinizi alın. Derneğiniz ve  üye firmalarınızla ilgilenen ziyaretçilerimizi iletişim bilgilerinize yönlendirelim.

Tüm Organize Sanayi Bölgeleri ve Üye Firmaları

Tüm Organize Sanayi Bölgeleri ve Üye Firmaları

Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nüzün ve mevcut üye firmalarınızın, 103 dilde dünya genelinde online 7/24 internet ortamında ürünlerini ve hizmetlerini tanınırlığını daha fazla iş, tedarikçi ve müşteri bulmasını, doğrudan alıcı ya da satıcıyla iletişim kurmasını sağlamak ve satışlarını artırarak  ticari gelişmelerini sağlayarak, istihdam ve verimliliklerini arttırmaları, tüm arama motorlarında en üst sıralarda görünür olarak bir çok kitleye ulaşmaları tradeeycom'la şimdi çok kolay. 

Tüm Endüstri Bölgeleri ve Üye  Firmaları

Tüm Endüstri Bölgeleri ve Üye Firmaları

Endüstri Bölge Müdürlüğünüzün ve mevcut üye firmalarınızın 103 dilde dünya genelinde ürünlerinin ve hizmetlerinin tanınırlığını ve satışlarını artırarak  markalaşmasını sağlamaktayız. Mevcut üye firmalarınızın, Yerel ve Uluslararası pazarda daha fazla iş, tedarikçi ve müşteri bulmasına, doğrudan alıcı ya da satıcıyla iletişim kurmasına yol açan Tradeeycom Platformu işlerinizin ve marka değerinizin büyümesine yardımcı olmak amacıyla, yapmış olduğu güncelleme çalışmalarıyla firmaları tüm arama motorlarında en üst sıralara taşımaktadır. 

Tüm Serbest Bölgeler ve Üye Firmaları

Tüm Serbest Bölgeler ve Üye Firmaları

Serbest Bölge Müdürlüğünüzün ve mevcut üye firmalarınızın, yapmış olduğumuz güncelleme çalışmalarıyla tüm arama motorlarında en üst sıralara taşınmalarını sağlamaktayız. 103 dilde dünyanın bir çok ülkesiyle iletişime geçerek firma, ürün, hizmet tanıtımlarınızı yapabilir, satışlarınızı arttırabilir ve marka değerinizi büyütebilirsiniz. Hemen kaydınızı oluşturarak, bir çok kitleye ulaşın ve doğrudan satış yapma keyfini sizde yakalayın.
 

Tüm Küçük Sanayi Siteleri ve Üye Firmaları

Tüm Küçük Sanayi Siteleri ve Üye Firmaları

Küçük Sanayi Site Müdürlüğünüzün ve mevcut üye firmalarınızın 103 dilde dünya genelinde ürünlerinin ve hizmetlerinin tanınırlığını ve satışlarını artırarak markalaşmasını sağlamaktayız. Tüm arama motorlarında Sanayi Sitenizin ve bünyenizdeki firmalarınızın üst sıralarda görünür olmaları tradeeycom ile şimdi çok kolay... Daha fazla tedarikçi ve müşteriyle portföyünüzü zenginleştirmekle birlikte, işinizi ve marka değerinizin de büyümesini sağlayabilirsiniz. Hemen kaydınızı oluşturun ve binlerce tedarikçi ve müşteriyle doğrudan iletişime geçin. 
 

Tüm Tekno Parklar ve Üye Firmaları

Tüm Tekno Parklar ve Üye Firmaları

Tekno Park Bölge Müdürlüğünüzün ve mevcut üye firmalarınızın 103 dilde iletişim kolaylığından faydalanarak, dünya genelinde ürünlerinin ve hizmetlerinin tanınırlığını ve satışlarını artırarak  markalaşmanızı sağlamaktayız. Mevcut üye firmalarınızın, Yerel ve Uluslararası pazarda daha fazla iş, tedarikçi ve müşteri bulmalarına, doğrudan alıcı ya da satıcıyla iletişim kurmalarına ve satışlarını herhangi bir komisyon ödemeden kendilerinin yapmalarına yol açmaktayız. 

Tüm Avm ve İş Merkezleri ile Mağazaları

Tüm Avm ve İş Merkezleri ile Mağazaları

Tüm Avm ve İş Merkezleri! Burada oluşturacağınız kayıtla, konumunuzu, haber ve etkinliklerinizi yayınlayabilir ve tüm arama motorlarında en üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz. 103 dilde dünyanın her yerinden bir çok kitleyle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca bünyenizdeki tüm ürün ve hizmet firmalarının kayıt oluşturmalarını sağlayabilir, Yerel ve Uluslararası pazarda tüm bilgileriyle tanınmalarını, daha fazla iş, tedarikçi ve müşteri bulmalarını, satışlarını arttırmalarını ve markalaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Markalaşmanızı Sağlayan Nokta...

Markalaşmanızı Sağlayan Nokta...

TRADEEYCOM PLATFORMUNDA yer almanız sizi markalaşma anlamında ileriye taşıyacaktır. Bir markanın doğuşu, ancak onun “TANITIMI” ile mümkündür. Artık bir marka yarattınız ve yarattığınız o markanın büyümesi ve kalıcılığının devamı markanızın görünür olmasına bağlıdır. Güncel olarak gerçekleştirmiş olduğumuz SEO çalışmalarıyla üye firmalarımızın tüm arama motorlarında en üst sıralara taşınmalarını sağlamaktayız. 

Tüm Oto Galeri Siteleri ve Üye Galerileri

Tüm Oto Galeri Siteleri ve Üye Galerileri

Tüm Oto Galeri Siteleri ve Üye Galerileri! 103 dilde iletişim kurabilme fırsatıyla, dünyanın her yerinden bir çok kitleye ulaşabilme şansına sahipsiniz. Hemen kaydınızı oluşturabilir, ürün, hizmet ve firmanızla ilgili tüm bilgilerinizi yayınlayabilirsiniz. Firmanızın tüm arama motorlarında en üst sıralara taşınmasını sağlıyoruz. Firma, ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen ziyaretçileri ''MAĞAZASINA GİT'' butonuyla doğrudan mağazanıza yönlendiriyoruz.

Sen de Yerini Al..

Sen de Yerini Al..

Dijital İş Dünyasında tüm yenilik ve gelişmelerden faydalanmak için;

İşletmen İş Dünyasında Fark Edilir Olsun Hemen İlk Adımı At...

Formu Hemen Doldurun Müşteri anışmanımız Hemen Sizi Arasın....

Başvuru Formu Tıkla

DÜNYADA İLK KEZ SATICIYLA, MÜŞTERİYİ, BULUŞTURAN TEK ONLINE PAZAR YERİ

 

 

Satıcı Üye Firmaların tradeey.com Pazar Yerinde Sundukları Ürünlerini Ziyaret eden alıcı müşterileri Ürün tıklamalarında Satıcının Web Sitene Yönlendirerek Doğrudan alım yapmasını sağlayarak Satıcının Ürün ve Firmasının Markalaşmasını sağlayan Tek Pazar Yeri.  

YEREL ve ULUSLARARASI ONLİNE ALIŞVERİŞ PAZARINDA E-TİCARET MAĞAZANIZDAN SATIŞ KOLAYLIĞI;

Hızla gelişen TRADEEYCOM E-TİCARET ALIŞ-VERİŞ PAZARINDA online mağazanızı açın, firmanızı ve ürünlerinizi tanıtın.

Milyonlarca kişi TRADEEYCOM'da tanıtımlarını yaptığımız firmanız ve ürünleriniz üzerinden e-ticaret sitenize hemen ulaşsın,

KENDİ e-ticaret sitenizden

TANINIRLIĞINIZI SAĞLAYIN, MARKALAŞIN ve SATIŞ YAPARAK KAZANCINIZI ARTTIRIN.
TRADEEYCOM, ürünle ilgili potansiyel ziyaretçi müşterileri, üye firmaların e-ticaret sitelerine yönlendirir,
Büyüyen e-ticaret dünyasında Satıcıların KENDİ e-ticaret sitelerinden, cirolarından KOMİSYON ÖDEMEDEN satış  yapmalarınını sağlar,
KOMİSYONSUZ SATIŞIN, BÜYÜK MUTLULUĞU...
KAZANCINIZ CEBİNİZE KALSIN...
Dolayısıyla; TRADEEYCOM üye firmaların satış fiyatlarını kendilerinin belirleyecekleri ve tüketicilerin en uygun fiyatlarla ürün alımı yapabilecekleri online alım- satım pazarıdır.

Bu durumda;
HEM ALICI KAZANIYOR, HEM DE SATICI...
Perakende ve Toptan Satışa Özel E- TİCARET SİTENİZ ile;
TRADEEYCOM ALIM SATIM PAZARINDA hemen satışa başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DİJİTAL DÜNYANIN GÜCÜNDEN FAYDALANIN...
Bir markanın doğuşu, ancak onun “TANITIMI” ile mümkündür.

Artık bir marka yarattınız ve yarattığınız o markanın büyümesi ve kalıcılığının devamı, yapacağınız reklama bağlıdır. 
E-TİCARET sayfanızın olması bir isim değerine sahip olmanız anlamına gelir.

TRADEEYCOM platformunda yer almanız sizi markalaşma anlamında ileriye taşıyacaktır.

TRADEEYCOM, tüm sektörel konular, üye firmaları ve tüm sektörel ürünleriyle ilgili, SEO GÜNCELLEMELERİ ve REKLAM çalışmalarıyla, üye firmalarını GOOGLE sıralamalarında en üst  konumlara taşır. 

 

 


             

 


 

 

 

Web Tasarım ve Tanıtım

tradeey.com, nacarmedya.com işbirliğiyle; Web Sitesi Tasarımı ve Tasarım Planlaması

Tradeey Banner Reklamları

Sitemizde farklı boyutlar ile kullanıcıyı rahatsız etmeden akıllı yerleşimli reklam ve tanıtım bannerları


Google Reklamları

Google adwords kampanyaları ile arama kelimelerinde ilgili anahtar kelimeler seçilerek ilk sırada yer almanızı sağlıyoruz

  Şeffaflık

Şeffaf bir raporlama ve takip sistemi ile size özel oluşturulan panele birebir erişim imkanınız olur. Neye ne kadar harcadığınızı görürsünüz.

  Müşteri Odaklılık

Sahip olduğumuz deneyimlerle, kullanıcıların internette firmaları nasıl aradığını biliyoruz.

  Optimizasyon

Kullandığımız yönetim panelleri ve uzman kadromuz ile en uygun maliyetle nasıl daha fazla müşteri kazanabileceğinizi biliyoruz.

İşletmen İçin Bugün Bir İyilik Yap

Alım,Satım Talebi Oluştur, Arayan İşletmeni Bulsun,Aradığın İşletmeyi Bul,

Hemen Kazanmaya Başla.